Sipariş Şartları

· Ürünlerinizi seçip, sipariş adımlarını başarı ile tamamladığınızda tarafınıza sipariş numarasını gösteren bir sonuç sayfası gösterilecektir.
 
· Satın aldığınız ürünleri ve siparişiniz ile ilgili ayrıntıları bildiren bir e-posta, üye olurken belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.
 
· Başarılı olarak sipariş verdiğinizde, sipariş takip sayfamızda siparişiniz ve durumu listelenecektir.
 
· Amorkozmetik.com' dan alışveriş yaptığınızda kargo ücreti 100 TL üzeri için tahsil edilmemekte, kargolarınız satıcı ödemeli gönderilmektedir.
 
· Kredi kartı ile verilen siparişler, ilgili bankadan sahtekarlık araştırmasından geçirilmektedir. Sahtekarlık soruşturması olumlu sonuçlandığında siparişiniz onaylanır.
 
· Havale siparişleriniz, havaleniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanır. 2 iş günü içerinde tarafımıza ulaşmayan havale siparişleriniz sistemimiz tarafından otomatik olarak iptal edilir.
 
· Ürün bilgileri ve fiyatlar tedarikçi firmalardan elektronik ortamda alınarak kullanımınıza sunulmaktadır. Bu nedenle ürün bilgilerindeki ve fiyatlarındaki oluşabilecek hatalardan firmamız sorumlu değildir. Hata durumunda firmamızın beyan edeceği bilgiler geçerlidir.
 
· Yasal zorunluluk gereği firmamız ticaret kanunları çercevesinde hareketle her göderimle birlikte fatura kesmektedir.
 
· Maliye yasaları uyarınca fatura kesimi için vergi veya T.C kimlik no istenmektedir.
 
· Vergi veya T.C kimlik no hatalı verilmesinin sorumluluğu müşteriye aittir.