Kurumsal

1989 yılında saç bakım uzmanlığı sektöründe başlayıp marka hedeflerimizi gerçekleştirdiğimiz yolumuzda, çağın gerekleri ve müşterilerimizin taleplerini de göz önünde bulundurarak saç ve güzellik konusunda bilgi ve tecrübelerimizi web ortamında da sizlerle paylaşmak için 2012 de ilk adımlarımızı attık.
 
Uzun araştırmalarımız sonucu sistemde çok miktarda uygun fiyatlı ürün olmasına karşın bilinçsiz yapılan satışlarla müşterilerin mağdur edildiğine tanık olduk. Bu noktada saç bakım uzmanlığı sektörüne emek ve  gönül vermiş ekibimizle web sitemiz de birebir analizlerle hizmet vermekteyiz.
 
Güvenlik, internet üzerinden alışveriş yapan veya yapmak isteyen birçok insanın bir diğer kaygısı. Biz de güvenlik konusuyla titizlikle ilgileniyoruz. Üyelerimiz, alışverişlerini sitemiz üzerinden yapıyor ancak ödeme kısmı bankaların da taahhüt ettiği güvenlik sınırları içerisinde gerçekleşiyor. Ayrıca havale ile ödeme seçeneğimizde mevcut.
 
Çünkü biz, üyelerimizin rahat etmesini ,güven duyması ve mutlu olmasını istiyoruz. Tüm çalışmalarımızı da bu istikamette gerçekleştiriyoruz.
 
Yola çıktığımız ilk günden itibaren en büyük amacımız üyelerimizi mutlu etmek. Tüm satış stratejimizi ve yol haritamızı bu amaç doğrultusunda planladık. Bu amaçla tüm dünyada kalitesini kanıtlamış markaları titizlikle seçiyoruz ve sadece kuaförlerde ve eczanelerde satılan bu ürünleri, zahmetsizce ve ekonomik bir şekilde üyelerimizle buluşturuyoruz.
 
Amor Kozmetik Ekibi